Ubedljva pobeda Radničkog nad IMT-om na krovu tržnog centra

U okviru 22. kola Mozzart Bet Superlige Srbije niški tim sastao se sa beogradskim IMT-om i ubedljivo ga savladao.

Radnički je od prvog do poslednjeg minuta znao šta želi, pružio odličnu partiju kako ofanzivno tako i defanzivno i na kraju zasluženo pobedio.

Prvi pogodak postigao je Vanja Ilić u 44. minutu. Nakon oduzete lopte Ilić je fenomenalno šutirao sa 18 metera i efektno savladao golmana gostiju za vođstvo Radničkog.

Samo što je krenulo drugo poluvreme na scenu stupaju novajlije Bamidele i Smajlagić. Bamidele je prošao skoro čitavu odbranu domaćina i zatim uposlio napadača našeg tima koji je precizno šutirao za drugi gol Radničkog večeras.

IMT je nakon toga krenuo da napada ali to je i ostavilo dosta prostora za Radnički. Igrao se 71. minut kada je ponovo Bamidele pretrčao veliki deo terena i uposlio Stefana Vukića koji je postigao gol za konačnih 0:3 za Radnički.

Radnički je na 12. poziciji sa 23 boda, a IMT je na 14. mestu sa dva boda manje.

U narednom kolu, Radnički će dočekati Radnik, dok će IMT u Kragujevcu gostovati Radničkom 1923.