Kik-bokserima Niša šest zlata i pehar na balkanskom kupu

Takmičari KBK “Niš” iz Niša, napravili su još jedan veliki uspeh osvojivši čak šest zlata na Balkanskom kupu u Tešnju.

U konkurenciji 757 takmičara iz 17 država, najveći broj zlatnih medalja u ringu, osvojili su borci KBK “Niš”, kao i PEHAR za najbolju juniorku prvenstva koji je osvojila Natalija Savić.

OSVAJAČI MEDALJA:

1. Neda Brkić——-56 kg. zlatna medaljan LK-juniori
  2. Natalija Savić—-65 kg. zlatna medalja LK-juniori i (PEHAR ZA NAJBOLJEG BORCA)
  3. Erik Buza———67 kg. zlatna medalja K1-juniori
  4. Patrik Buza——-71 kg. zlatna medalja K1-juniori
  5. Ognjen Mitrović–48 kg. zlatna medalja LK-kadeti
  6. Uroš Čingelić—–51 kg. zlatna medalja LK-kadeti
  7. Sandra Savatić—60 kg. srebrna medalja LK-juniori
  8. Dušan Jovanović-48 kg. bronzana medalja LK-kadeti

Srđanu Raduloviću, treneru reprezentacije Srbije i kik boks kluba “Niš”, uručena je WAKO plaketa, od strane Alije Ogrića organizatora turnira, kao i plaketa od Elvedina Dubravca trenera KBK Titanijum Usora, za dugogodišnju saradnju.

Naredno takmičenje za kikboksere Niša, biće K1 prvenstvo centralne Srbije, 01.04.2018. godine u Nišu.