Sport

Radnički izgubio na svom terenu

Radnički izgubio derbi od Partizana sa 1:0 (0:0), u utakmici 25. kola Superlige Srbije.

Za samo četiri dana Radnički pretrpeo i drugi poraz od beogradskog Partizana.

Velika borba na terenu, ipak nešto bolji fudbaleri Partizana, kući odneli tri boda.

U 60. minutu Saša Ilić je za Partizan postigao jedini i pobedonosni gol. Fudbaleri Radničkog su pokušavali da daju gol ali je jedina ozbiljna šansa bila u 85. minutu, na kraju Nišlije ostaju bez postignutog gola.

Čitavog dana u gradu je prisutan veći broj policijskih službenika, kako redovnih pripadnika tako i onih iz specijalnih jedinica. Veći broj službenih vozila i policijskih džipova, danas su slika niških ulica, tačnije Bulevara dr Zorana Đinđića.