Pobeda protiv Zemuna i SLAVLJE MERAKLIJA

Niški Radnički savladao je ekipu Zemuna sa 2:0 na Čairu, oba gola za domaći tim postigao je Siniša Babić još u prvom delu igre. Ovom pobedom Radnički je obezbedio drugu poziciju na tabeli sa 27 bodova. Da li će tu niški tim i ostati  biće jasno nakon sutrašnje utakmice Partizana i Spartaka.

U meču 12. kola Super lige niški tim bio je bolji od ekipe Zemuna, koja je primila dva gola.

Još u prvom poluvremenu Siniša Babić je u 28. min postigao prvi gol. Nakon samo 13 minuta igre Babić je postigao i svoj drugi za Radnički pobedonosni gol.

U narednom 13. kolu Super lige, Niški tim gostuje ekipi Rada u Beogradu.

Meraklije iz niškog naselja Palilula na ovoj utakmici proslavili su deceniju postojanja.