Poslednjeg dana kao kondukter Ivana će kontrolisati karte kao Baka Mrazica
Iako se spremala da poslednjeg dana u godini ponovo kao lane bude Baka Mrazica sa svojim kolegom Deda Mrazom, planovi su se malo izjalovili. Ivana je izabrala da poslednjeg radnog dana u nedelju 29. decembra kao kondukter bude Baka Mrazica.

Da ponovi akciju od prošle godine Ivana se odlučila jer je taj radni dan prošle godine bio nezaboravan i za nju i za mališane koji su se našli na liniji gde je ona kontrolisala ko je kupio kartu.
Sutra od 17 sati pa sve do ponoći Baka Mrazica – Ivana Stamenković uveseljavaće decu na liniji Mokranjčeva – Branko Bijegović.
„Od ponedeljka sam na drugom radnom mestu i želele sam da poslednji radni dan provedem ovako, jer su se deca prošle godine puno radovala kada me vide a i meni je bilo zabavno“, kazala je Ivana za Niške Vesti.
Pre dva dana rečeno je na sednici Skupštine Grada da će jedan broj niških konduktera ostati bez posla zbog uvođenja validatora u gradskom prevozu, ali da će grad stati u zaštitu svakog onog ko zbog fluktuacija na tržištu i novih poslovnih uslova ostane bez radnog mesta.
„Pre par meseci sazvali smo sastanak i sa Regionalnom privrednom komorom i kompanijama koje u ovom trenutku imaju potrebe da preuzimaju radnike i potrudli da u nekom bliskom budućem periodu ljudima obezbedimo mogućnost da pronađu adekvatno radno mesto i da dobiju adekvatnu ponudu“, izjavio je Dragoslav Pavlović, gradonačelnik Niša tada na konferenciji za medije.
Dragi čitaoci, ako želite da budete u toku i saznate prvi najnovije vesti iz Niša, preuzmite aplikaciju Niške Vesti za Android ili iPhone.