Osam medalja za plivače PK “Sveti Nikola Niš” na mitingu “Kup Kragujevca”

Na VII međunarodnom plivačkom mitingu “Kup Kragujevca”, u izuzetno jakoj konkurenciji od 680 plivača iz 39 klubova, plivači PK “Sveti Nikola Niš” osvojili su osam medalja (5 zlatnih, 1 srebrna i 2 bronzane).

Bogdan Mitić osvojio je 3 zlatne medalje u disciplinama 50m i 200m kraul, kao i u disciplini 50m delfin. Bogdan je proglašen za najboljeg takmičara u kategoriji plivača do 8 godina.

Ilija Tošić osvojio je 2 zlatne medalje u disciplinama 50m i 100m prsnim stilom u kategoriji plivača 12 i 13 godina. U istoj kategoriji i u istim disciplinama Stojić Uroš osovjio je drugo i treće mesto.

Petar Mitić osvojio je treće mesto u disciplini 200m kraul u kategoriji plivača 11 godina.