Plivačica kluba “Sveti Nikola” najbolja na takmičenju u Boru

Niški plivači osvojili su ukupno 80 medalja

Na tradicionalnom plivačkom turniru  “IX Koper kup” održanom u Boru na kome je učestvovalo 349 plivača iz 22 kluba, a među njima je čak 67 plivača iz Pk “Sveti Nikola” Niš koji je proglašen za ekipnog pobednika, dok je za najbolju plivačicu mitinga proglašena Mina Nikolić.

Niški plivači osvojili su ukupno 80 medalja (38 zlatnih, 22 srebrne i 20 bronzanih).
“Izuzetno smo zadovoljni prvim takmičenjem u novoj godini. Osvojili smo veliki broj medalja, a naši plivači ostvarili su niz ličnih rekorda. Činjenica na koju smo izuzetno ponosni, a koja je rezultat našeg sistematskog rada u prethodnim godinama, je broj broj takmičara našeg kluba.   Ovi rezultati su nam samo podsterk da ovako nastavimo i da još više unapredimo i omasovimo plivanje u našem gradu”, kažu ponosni treneri ovog plivačkog kluba.
Medalje za ovaj klub na pomenutom takmičenju osvojili su: Tošić Ilija, Djordjević Nikola, Živković Luka, Jelić Kosta, Mitić Slaviša, Dikić Dušan, Nikolić Veljko, Radoman Vuk, Jovanović Djordje, Petrović Nikola, Stojiljković Djordje, Mihajlović Vasilije, Arsić Aleksa, Djordjević Željko, Stojić Uroš, Petrović Vasilije, Grujović Vojin, Nikolić Bogdan, Laković Aleksandar, Jovanović Veljko, Jovanović Aleksa, Nikolić Mina, Stefanović Marija, Jovanović Marijana, Živković Petra, Marinković Lena, Panić Jovana, Vitanović Elena, Bogavac Nina, Petrović Danica, Stajić Ana, Djordjević Petra i Stamenković Lana.