#AKCIJE

Svaka donacija život znači: Pomozimo da Stefan ode na lečenje u inostranstvo

Stefan Kostić rođen je 26.04.1984. godine. Stefan je otac dva mala dečaka. Nažalost boluje od glioblastoma multiforme – najagresivnijeg oblika tumora na mozgu. Stefan iza sebe ima dve teške operacije, ali borba za život se nastavlja.

Nakon iscrpljenih mogućnosti lečenja u Srbiji, lekari su preporučili nastavak terapije u Univerzitetskoj klinici u Tibingenu (Nemačka), gde se sprovode savremeni tretmani koji daju nadu za produžetak i poboljšanje kvaliteta života.

Novčana sredstva su potrebna za troškove lečenja, boravak u inostranstvu kao i troškove prevoza.

POŠALJITE SMS 346 NA 3800!

Da zajedno pomognemo Stefanu da se izbori i dobije šansu da gleda kako mu sinovi odrastaju!

Uplatom na dinarski račun
160-6000002086799-32
Skeniranjem NBS IPS koda na vašoj mBanking aplikaciji: NBS IPS QR kod

*Pristupite preko vaše mBanking aplikacije i skenirajte kod sa ekrana. Iznos je podešen na 1000 RSD, a korekcija iznosa se može uraditi u samoj aplikaciji.
Uplatom na devizni račun
160-6000002254903-23
IBAN:
RS35160600000225490323
SWIFT/BIC:
DBDBRSBG

Dragi čitaoci, ako želite da budete u toku i saznate prvi najnovije vesti iz Niša, preuzmite aplikaciju Niške Vesti za Android ili iPhone.

Povezane vesti

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Back to top button

Ne možete kopirati sadržaj!