Radnički nije uspeo: Finale Kupa Srbije možda u Beogradu?

Niški Radnički nije uspeo da se plasira u finale nacionalnog kupa.

Večeras je na svom stadionu Radnički remizirao sa Partizanom ali je prednost od 1:0 iz prve utakmice obezbedila Partizanu meč finala.

U prvom delu igre nije bilo pogodaka ali je zato u zadnjih dvadesetak minuta viđena prava lavovska bika na terenu jer je u prvo Saša Stojanović, doneo domaćim fudbalerima prednost ali je nakon samo 5 minuta Zoran Tošić izjednačio. Drugi finalista je Crvena zvezda koja je danas potvrdila učešće u finalu, protiv Mladosti igrala je 0:0, ali je plasman u finale nacionalnog kupa osiguran još u prvom meču 4:1. Finale Kupa Srbije zakazano je na stadionu Čair 23. maja, ali se na večerašnjoj konferenciji za novinare koja je održana na niškom gradskom stadionu, nezvanično čulo da će možda finale nacionalnog kupa ipak biti održano u prestonici.

U meču 37. kola Supelige Srbije niški Radnički i nedelju 19. maja dočekuje Mladost.