Hronika
Uhapšena trojica dilera, policija zaplenila heroin
Niška policija uhapsila je M.T. (43), M. P. (46) i V. Š. (46) iz Niša nakon što je pretresom njihovih stanova pronađeno 17 paketa sa 44 grama heroina, 10 tableta sa liste psihoaktivnih supstanci i vagica za precizno merenje.
Njima je po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Nišu određeno zadržavanje do 48 časova, nakon čega će biti sprovedeni tužiocu uz krivičnu prijavu zbog sumnje da su izvršili krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga.
„Sumnja se da je pedesetpetogodišnji Nišlija posredovao u prodaji droge pa je, po nalogu nadležnog tužilaštva, protiv njega podneta krivična prijava u redovnom postupku, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga“, navode u policiji.
Dragi čitaoci, ako želite da budete u toku i saznate prvi najnovije vesti iz Niša, preuzmite aplikaciju Niške Vesti za Android ili iPhone.