Sport

TSC ubedljiv protiv Radničkog na Čairu

Fudbaleri TSC-a pobedili su večeras u Nišu domaći Radnički sa 3:0, u utakmici četvrtog kola Super lige Srbije.

Ekipa iz Bačke Topole povela je u 46. minutu golom Juga Stanojeva, a prednost je udvostručio Stefan Vukić u 76. minutu. Konačan rezultat postavio je Josip Čalušić pogotkom u trećem minutu nadoknade vremena.

Radnički je utakmicu završio sa devetoricom, pošto su po drugi žuti karton dobili Aleksandar Pejović u 65. i Maka Gaku u 68. minutu.

TSC je ostvario drugu pobedu u prvenstvu i treći je na tabeli sa osam bodova.

Radnički je pretrpeo drugi poraz i pretposlednji je na tabeli sa bodom, uz utakmicu manje.

U sledećem kolu TSC će dočekati Novi Pazar, a Radnički će u Lučanima igrati protiv Mladosti.

Večeras igraju još Kolubara – Mladost i Mladost GAT – Čukarički.