Srebro Nišlijama na “Trofeju Beograda”

Na 46. po redu međunardnom karate turniru ”Trofej Bograda” Andrija Stanković i Filip Pavlović iz Karate kluba “Elid” , osvojili su srebrne medalje, u jakoj konkurenciji od oko 1000 takmičara iz Srbije, BiH, Bugarske, Crne Gore, Grčke, Makedonije, Slovačke i Slovenije. Takmičenje je sprovedeno u svim uzrasnim kstegorijama, od poletarca do seniora.

Filip je u kategoriji kadeta B klase osvojio srebrnu medalju, a Andrija je u katama pojedinačno za seniore zauzeo takođe drugo mesto izgubivši u finalu od aktuelnog prvaka Srbije.

“Sledeći turnir koji me očekuje jeste Vienna Open u Beču (Austrija) narednog vikenda”, kazao je Stanković Niškim Vestima