Radnički velikim preokretom do velikih bodova

Fudbaleri Radničkog slavili su u današnjem meču protiv Rada na Banjici sa 3:2. Iako je na poluvremenu bilo 0:0 u drugoj deonici igre vidjeno je čak 5 golova.

Prvi je mrežu Nišlija načeo Lutovac u 48.minutu, a prednost je udvostručio 7 minuta kasnije Milošev.

Iako je delovalo da je ovim rezultatom nakon 55 minuta igre “pola posla” završeno, barem što se tiče domaćina, niški fudbaleri su još agresivnije krenuli ka golu Rada i na kraju uspeli da slome otpor i u potpunosti preokrenu tok meča.

Najpre je u 66. Noma sa 7 metara savladao Dejanovića glavom. Izjednačio je Arsić u 85. novom bombom iz slobodnjaka sa oko 30 metara, da bi isti igrač samo minut kasnije stavio tačku na meč koji je završen u korist gostiju 3:2.

Meraklije se u Niš vraćaju sa nova 3 boda, a popravili su i poziciju na tabeli gde sada zauzimaju 6.mesto sa 33 boda.