Radnički čeka revanš i nada se finalu Kupa Srbije

Niški Radnički izgubio je prvu polufinalnu utakmicu Kupa Srbije od beogradskog Partizana sa 1:0, koja je odigrana u Humskoj. Revanš meč zakazan je za 15. maj u Nišu.

Rikardo Gomeš je u 28. minuta doneo domaćim igračima prednost koju Nišlije nisu mogle da sustignu.

Teška utakmica za oba tima, “prava lavovska borba” viđena je na samom terenu ali je Partizan uspeo da sačuva gol.

Trener Nišlija Nenad Lalatović pogođen je petardom pri odlasku na odmor u poluvremenu.

Finalna utakmica Kupa Srbije za ovu sezonu zakazana je 30. maja na niškom Čairu. Porošle sezone u Surdulici, a Partizan je savladao Mladost iz Lučana 2:1 i tako osvojio Kup Srbije.

Radnički i Partizan sastaju se i ovog vikenda na Čairu u okviru Superlige (2. kolo plej-ofa).