Servisne

Naissus Niš: Prekidi u vodosnabdevanju zbog radova

Ekipe JKP „Naissus“ danas će, pored redovnih aktivnosti, raditi u ulicama: Aleksandra Medvedeva, Milenka Hadžića, Oblačinskoj, Daničićevoj, Takovskoj, vik.nas.Supovac.
Usled ovih radova mogući su povremeni prekidi vodosnabdevanja do 15 časova.

OBAVLJAJU SE RADOVI NA MREŽI U OBLAČINSKOJ ULICI I VIKEND NASELJU SUPOVAC

Došlo je do kvara na vodovodnoj mreži na Ledenoj Steni, u Oblačinskoj ulici ispred broja 10. Zbog radova su mogući prekidi u snabdevanju vodom u ovoj ulici do 15 sati nako čega se predviđa normalizacija vodosnabdevanja.

Zbog kvara na vodovodnoj mreži u prekidu je snabdevanje vodom za korisnike u Vikend naselju Supovac. Okončanje radova i vraćanje u stanje redovnog vodosnabdevanja se predviđa do 15 sati.

Obavljaju se radovi na popravci šiber ventila u ulici Aleksandra Medvedeva. Intervencija ne uslovljava prekid u vodosnabdevanju.

Dragi čitaoci, ako želite da budete u toku i saznate prvi najnovije vesti iz Niša, preuzmite aplikaciju Niške Vesti za Android ili iPhone.

Povezane vesti

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Back to top button