Hronika

Muškarac koji je pao sa bedema ima prelome kičmenih pršljenova i rebara

Primljen je na Kliniku za anesteziju i intezivnu terapiju, potvrdili su u UKC Niš.

„Muškarac Z.M. koji ima 62 godine koji je pao sinoć sa bedema Tvrđave ima prelom dva kičmena pršljena i nekoliko rebara“, potvrdili su lekari niškog kliničkog centra.

Da podsetimo, stariji muškarac pao je sa zidina Tvrđave sinoć oko 19 sati i to baš sa bedema Tvrđave kod Beogradske kapije. Hitna pomoć je prevezla povređenog čoveka u Urgentni centar UKC Niš u svesnom i komunikativnom stanju.

Slučaj je prijavljen policiji a utvrđuju se sve okolnosti ovog događaja.

Dragi čitaoci, ako želite da budete u toku i saznate prvi najnovije vesti iz Niša, preuzmite aplikaciju Niške Vesti za Android ili iPhone.

Povezane vesti

Jedan komentar

  1. Ukleta pozicija Beogradske kapije, koja donosi zrtve (Zajde badza, 200 tezgi, 25 lokala i 3.000 socijalnih slucajeva). Ruglo Grada sa nebezbednim parterom a sada i balkonom.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Back to top button

Ne možete kopirati sadržaj!