Fudbaleri TSC-a pobedili Radnički

Fudbaleri TSC-a pobedili su večeras na svom terenu u Bačkoj Topoli Radnički iz Niša sa 2:0, u utakmici 19. kola Super lige Srbije, poslednjem u jesenjem delu prvenstva.

TSC je poveo u prvom minutu golom koji je postigao Ifet Djakovac, a pobedu je obezbedio Miloš Cvetković pogotkom u 67. minutu.

Niška ekipa je od 60. minuta igrala sa desetoricom pošto je crveni karton dobio Etongu.

TSC će jesenji deo prvenstva završiti na trećem mestu na tabeli sa 39 bodova.

Radnički je u poslednje četiri utakmice bez pobede, pretrpeo je 10. poraz i sa 17 bodova zauzima 13. mesto na tabeli.

Ranije danas Mladost je na svom terenu pobedila Kolubaru sa 2:0, a kasnije igraju Vojvodina – Radnički 1923.

Posle utakmica 19. kola sledi pauza zbog Svetskog prvenstva u Kataru, koje počinje 20. novembra.