Virus Korona

Epidemiloška situacija je teška, brojke nisu ohrabrujuće

Epidemiloška situacija je teška i brojke nisu ohrabrujuće, ocenila je gradonačelnica Niša, Dragana Sotirovski.

 

“Pikovi se javljaju posle vikenda, mnogo je mladih koji prenose virus”, rekla je gradonačelnica gostujući na RTV “Belami”.

Ona je rekla da se teško odričemo ranijih navika, a upravo poštovanje preporučenih mera nas štite od zaražavanja, napomneula je ona.

Gradonačelnica je istakla da je Hala “Čair” spremna da primi prve pacijente sa lakšom kliničkom slikom.
Gradonačelnica je u drugom delu emisije odgovarala na pitanja gledalaca, govoreći o planiranju budžeta za narednu godinu, izgradnji novih vrtića, komunalnim problemima i stanju u gradkim javno-komunalnim preduzećima i ustanovama kulture.

Dragi čitaoci, ako želite da budete u toku i saznate prvi najnovije vesti iz Niša, preuzmite aplikaciju Niške Vesti za Android ili iPhone.

Povezane vesti

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Back to top button

Ne možete kopirati sadržaj!