Bolan poraz u Ivanjici: Nišlije smatraju da je Radnički oštećen (VIDEO)

Javor je pobedio na svom terenu niški Radnički  sa 1:0 u okviru 13. kola Superlige Srbije.

Pobednik u utakmice koja je trajala skoro sto minuta rešen je u sudijskoj nadoknadi, a strelac pobedonosnog gola je Nedeljko Piščević.

Veliku priliku da domaćini povedu nešto pre pobedničkog gola imao je Luka Luković koji je promašio penal, a za koji se čini da je prestrogo dosuđen od strane glavnog sudije Srđana Jovanovića, mišljenje je niške klupe.

Radnički je dosta problema na ovom meču imao i zbog činjenice da je gotovo čitavu utakmicu igrao sa desetoricom, pošto je u osmom minutu crveni karton dobio Žarko Marković.

Na kraju, Javor je prekinuo niz utakmica bez pobede, a posle petog prvenstvenog trijumfa zauzima 12. mesto na tabeli sa 18 bodova. dok je Radnički pretrpeo četvrti poraz i osmi je na tabeli sa 21 bodom.