IZ DVOJKE U KECA: Preokret Radničkog protiv Čukaričkog

Fudbaleri Radničkog pobedili su večeras u Nišu ekipu Čukaričkog sa 2:1 u utakmici prvog kola Super lige Srbije.

Radnički je na poluvremenu gubio sa 0:1 golom Marka Tomića u 42. minutu, bivšeg igrača Radničkog.

Do prve pobede u novoj sezoni ekipa s Čaira došla je posle preokreta, golovima Marka Mrkića (75. min) i povratnika u tim Saše Stojanovića (85. min).

Ekipa sa Banovog brda utakmicu je završila sa igračem manje, pošto je Obeng Regan u 68. minutu isključen nakon što je zaradio drugi žuti karton. Osim Regana žute kartone su dobili Bulatović, Stanković, Jovanović )Radnički), Tomić i Lagator (Čukarički).

radnicki 01

Radnički u sledećem kolu gostuje Spartaku, dok Čukarički dočekuje Radnik. Sledeće utakmica na stadionu ČAIR je sa ekipom Rada 06. avgusta.