Hronika
Zaplenjeno 220 kilograma marihuane u kući dede nadomak Niša
![](https://niskevesti.rs/wp-content/uploads/2020/12/marihuana-zaplena.jpg)
Ž.V. (72) iz okoline Niša uhapšen je danas nakon što je policija prilikom pretresa njegove porodične kuće pronašla 220 kilograma marihuane zapakovane u 185 paketa.
Pripadnici Uprave kriminalističke policije zaplenili su marihuanu, koja je, kako se sumnja, bila namenjena daljoj prodaji na teritoriji Niša.
Policija je prilikom pretresa zaplenila i dva pištolja sa prigušivačem, kao i 850 paklica cigareta.
Osumnjičenom je odredjeno zadržavanje do 48 časova i uz krivičnu prijavu, biće priveden Višem javnom tužilaštvu u Nišu.
Protiv osumnjičenog biti podneta i krivična prijava zbog sumnje da je izvršio krivična dela trgovina narkoticima i nedozvoljena proizvodnja, držanje, nošenje i promet oružja i eksplozivnih materija i nedozvoljena trgovina.
Dragi čitaoci, ako želite da budete u toku i saznate prvi najnovije vesti iz Niša, preuzmite aplikaciju Niške Vesti za Android ili iPhone.
Pravda za Familijinog dedu!