(VIDEO) Slab otpor Naise

Zvezda slavila u Nišu sa 28-15 (17-8)

Lišena pomoći kapitenke Jelene Knežević, Naisa nije mogla da se ozbiljnije suprotstavi zahuktaloj Crvenoj Zvezdi.

Ekipa iz Beograda rutinski je slavila sa 28-15 (17-8) i najavila borbu za najviši plasman, piše Sport juga.

Sa druge strane, oslabljena Naisa bila je ravnopravan rival samo u prvih 10-ak minuta utakmice, ako ne računamo zadnjih 15 minuta meča u kojima su oba tima postigla samo 1 (jedan) gol i to iz sedmerca u 60.minutu!

Rezultat u prvom delu meča bio bi i ubedljiviji da golmanka Naise Anastasija Nedeljković nije sjajno intervenisala u nekoliko navrata.

U ostalom delu utakmice dominirala je ekipa Saše Boškovića. U napadu je bila raznovrsna, a u odbrani „previsoka“ prepreka za bekove Naise. Bar 10-ak puta napad naise okončan je blokadom zvezdinih igračica.

Na kraju podnošljivih 28-15 za Zvezdu. O utiscima su, nakon utakmice, osim trenera dve ekipe Slavka Krnjajca i Saše Boškovića govorili i kapitenka Naise Jelena Knežević i igračica uitakmice, golmanka gošći Gordana Petković.

Do kraja osnovnog dela prvenstva ostala su još dva kola, a Naisa uz dve pobede može do plej ofa.

Prva prepreka je ekipa  Napretka u Kruševcu.