Veliki broj medalja za članove Karate kluba “Pukovac”

U nedelju 07.10.2018. u Šapcu je održano “30. jubilarno prvenstvo Fudokan federacije Srbije”. Karate klub “Pukovac” je na prvenstvu predstavljalo dvanaest takmičara, a osvojili su ukupno preko deset medalja.

Na takmičenju je učestvovalo preko 200 takmičara iz ukupno 19 klubova.

Državni prvaci Srbije u katama su Viktor Kocić, Lea Stamenković, Andjela Ibišević i Marjan Marković.

Titulu državnog prvaka u fudokan kumiteu u apsolutnoj kategoriji osvojio je Marjan Marković, koji je postao i državni prvak Srbije u fudokan sport kumiteu zajedno sa Anamarijom Vušaj.

Srebrne medalje u više disciplina osvojili su Petra Petković, Djina Marinković, Lazar Mitrović, Andrija Stamenković i u fudukan fugu go kategoriji Marjan Marković. Bronzane medalje osvojile su Sara Marinković i Mia Zdravković, a zavidno četvrto mesto u pripalo je Anabeli Ibišević i Andriji Stamenkoviću.