Radnički poražen u Novom Pazaru

Fudbaleri Radničkog poraženi su na gostovanju od Novog Pazara sa 3:1, u 22. kolu Superlige Srbije.

Radnički je poveo u petom minutu preko Stevanovića, a pogotke za domaći tim dali su Aganspahić u 27, Mijić u 66. i Tomić u 78. minutu.

Šef stručnog štaba Radničkog Vladimir Gaćinović bio je veoma nezadovoljan nakon poraza.

-Nema opravdanja. Ne možemo da se vadimo na loš teren i uslove. Mi u Novom Pazaru prosto nismo postojali. Znali smo kako oni mogu da nas ugroze, spremali smo se za to, ali nismo uradili ništa i bili smo nemi posmatrači događaja na terenu. U pojedinim delovima susreta smo izgledali očajno i kao početnici i nešto će pod hitno morati da se menja. Još je „vruća glava“, nemamo puno vremena za analize jer nas čeka meč sa Mačvom za vikend, ali ono što mogu sada da najavim je da će biti puno promena za taj duel. Naravno, četitam Novom Pazari i njihovom treneru na zasluženoj pobedi- izjavio je Gaćinović.