Radnički pobedio kod kuće (VIDEO)

Fudbaleri Radničkog savladali su ekipu Zlatibora sa 2:1 u meču 18. kola Superlige koji je odigran na Čairu.

Poveo je niški tim u 38. minutu preko Đuričkovića u 38. minutu, ali je gostujući igrač Dakovac izjednačio na 1:1 u 54 minutu.
 sudijskoj nadoknadi u 91. minutu Petar Đuričković postigao je pobedonosni gol protiv Zlatibora za konačnih 2:1 (1:0) i doneo timu veoma bitna tri boda.
Radnički trenutno ima 27 bodova i jeste na devetoj poziciju na tabeli Lilnglong Superlige Srbije.

U sredu 16. decembra se igra poslednje kolo kada niški tom gostuje OFK Bačka u Bačkoj Palanci.