Radnički pobedio “Brežice” na gostujućem terenu

Fudbaleri Radničkog deklasirali su slovenačku ekipu Brežice rezultatom 8:1, u prvoj kontrolnoj utakmici na pripremama u Termama Čatež.

Niški tim je primio prvi gol, na poluvremenu je rezultat bio 1:1, a u nastavku je usledila prava kanonada Radničkog i sedam pogodaka u mreži Brežica.

Istakao se napadač i novajlija Miljan Škrbić, koji je postigao čak četiri pogotka, a po jedan gol dali su Kasalica, Kovačević, Đuričin i Japanac Mićibući.

Šef stručnog štaba Radničkog Aleksandar Stanković u prvom poluvremenu izveo je sledeću postavu: Kojić, Marković, Bjeličić, Aksentijević, Stanković, Pejović, V. Ilić, Mitrović, Duronjić, Vukadinović i Kasalica.

U drugom poluvremenu igrali su: Kahriman, Stevanović, Vujadinović, Ristić, Ćirković, Kovačević, Dušanić, Mićibući, Đuričin, Spasić, Škrbić i Đurić.

Radnički sledeći meč igra u subotu protiv Tabor Sežane.