Sport

Preokret i pobeda Nišlija u Lučanima

Radnički je u okviru 12. kola Super lige Srbije savladao ekipu Mladosti na jako neugodnom gostovanju u Lučanima.

Niški tim odigrao je uzbudljivu utakmicu, na poluvremenu gubio golom iz penala ali je u drugom poluvremenu krenuo na sve ili ništa, sve vreme napadao i na kraju golovima Škrbića u 70. i Vanje Ilića u 81. minutu uspeo da preokrene rezultat u svoju korist.
Radnički je jedina ekipa uz Crvenu zvezdu koja je uspela da odnese sva 3 boda iz Lučana, što ovu pobedu čini još vrednijom.
Narednu utakmicu niški tim igra na Čairu protiv Spartaka u subotu 28. oktobra od 18:30 časova.