Pregršt medalja za stonotenisere STK OSI Nais na takmičenjima u Vrnjačkoj Banji
Stonoteniseri STK OSI Nais ostvarili su odlične rezultate na 1. Balkanskom prvenstvu za osobe sa invaliditetom održanom od 23. do 25. aprila u Vrnjačkoj Banji i na ekipnom Prvenstvu Srbije održanom 26. i 27. aprila takođe u Vrnjačkoj Banji.

Na 1. Balkanskom prvenstvu u pojedinačnoj konkurenciji Andrej Radulović je osvojio je treće mesto u kategoriji T1-5, treće mesto osvojio je i Milorad Jovanović u kategoriji T8-10.
U miks dublu Bojan Stamenković u paru sa Marinom Minić takođe je osvojio treće mesto.
Poziv da nastupe za reprezentaciju Srbije dobilo je ukupno šest članova STK OSI Nais i to Emilija Stošić, Andrej Radulović, Miloš Stojiljković, Bojan Stamenković, Milorad Jovanović i Milovan Janićijević.

Na Državnom prvenstvu Srbije u stonom tenisu za osobe sa invaliditetom STK OSI Nais je po prvi put imao ekipe u sve četiri kategorije.

Niški stonoteniseri osvojili su dve medalje.
Muškarci u kategoriji 6-8 osvojili su drugo mesto.
U toj ekipi nastupili su Milovan Janićijević, Milorad Jovanović, Đorđe Nedeljković i Darko Anđelković.
Muškarci u kategoriji 1-5 osvojili su treće mesto. Igrači te ekipe su Miloš Stojiljković, Andrej Radulović i Bojan Stamenković.
Dragi čitaoci, ako želite da budete u toku i saznate prvi najnovije vesti iz Niša, preuzmite aplikaciju Niške Vesti za Android ili iPhone.