Plivački klub “Sveti Nikola” prvak letnjeg prvenstva Centralne Srbije

Proteklog vikenda u Kragujevcu održano je II kolo letnjeg  prvenstva Centralne Srbije, a u konkurenciji 296 plivača iz 22 kluba, 57 plivača iz plivačkog kluba “Sveti Nikola” osvojilo je ukupno 71 medalju (23 zlatne, 26 srebrne, 22 bronzane).

Medalje za ovaj klub na ovom takmičenju osvojili su Stanković Strahinja, Jovanović Djordje, Tošić Ilija, Mitić Slaviša, Jelić Kosta, Djordjević Željko, Velkovski Jakov, Grujović Vojin, Živković Luka, Petrović Vasilije, Spasić Ognjen, Dikić Dušan, Stojiljković Djordje, Perovski Ognjen, Stojić Uroš, Gocić Andrej, Miljković Marko, Daničić Tadija, Nikolić Vuk, Laković Aleksandar, Djordjević Nikola,Jovanović Aleksa, Petrović Nikola, Jovanović Veljko, Jovanović Marijana, Stanojević Nina, Marinković Lena, Stajić Ana, Živković Petra, Mastelica Maša, Bogavac Nina, Vitanović Elena, Stamenković Lana i Đorđević Petra.

“U ekipnom plasmanu na osnovu osvojenih medalja naš Klub zauzeo je ubedljivo prvo mesto i time postao prvak letnjeg prvenstva Centralne Srbije”, kažu ponosno iz Kluba.