Pehar apsolutnog šampiona centralne Srbije pripada Kik boks klubu “Niš”!

Takmičari Kik boks kluba “Niš” osvojili su pehar apsolutnog šampiona centralne Srbrije za 2018. godinu.

Na ful kontakt prvenstvu centralne Srbije koje je održano 24.11. KBK “Niš” su predstavljala samo petorica takmičara, koji su osvojili pet medalja (3 zlatne i 2 srebrne), što je i bilo dovoljno za odbranu prve pozicije na tabeli.

U kategoriji juniora zlatom su se okitili Lazar Arsić i Marko Blagojević, dok je Stefan Stanković uzeo srebro.

Dimitrije Nešić je bio najbolji u kategoriji pionira, dok je srebro u kategoriji kadeta osvojio Luka Blagojević.

Za takmičare Kik boks kluba “Niš” , naredno takmičenje biće organizacija i učešće na 3. međunarodnom turniru “Balkans Best Fighters”, 14-16.12.2018. u hali “Čair”, gde se očekuje učešće oko 1.000 takmičara iz 16 zemalja.