Nataliji Savić zlato na Evropskom juniorskom prvenstvu

Natalija Savić (KBK “Niš”), osvojila je zlatnu medalju na Evropskom juniorskom prvenstvu u kik boksu, od 24-31.08.2019. u Mađarskom Đeru.

Svetska šampionka iz 2018. godine, još jednom je dokazala da je najbolja u svojoj kategoriji, ubedljivo savladavši sve svoje protivnice, u konkurenciji najjačih sila kik boksa: Rusije, Ukrajine, Azerbejdžana,Turske…

Natalija Savić; Foto: Kik boks klub Niš

Posle ubedljivih pobeda u eliminacijama, Natalija je u finalu savladala šampionku Rusije Marchuk Likhiiu, ubedljivo sa 3:0, i tako postala šampion Evrope.

Naredno takmičenje za članove (KBK “Niš” – BK “Vitez”),biće učešće Lazara Arsića na omladinskom prvenstvu Evrope u olimpijskom boksu, koje se održava od 02-10. septembra u Sofiji (Bugarska).