Društvo

Napravite razglednicu iz centra grada: Udruženje „Radne akcije Delijski Vis“ prijatno iznenadilo Nišlije

Udruženje "Radne akcije Delijski Vis" i JKP "Parking servis" napravili su novogodišnji ukras u centru Niša, a da mu je baš tu najbolje mesto dokaz su i brojni sugrađani koji su ovde napravili ovogodišnju zaglednicu za praznike.

Prethodnih dana baš na Trgu kralja Milana bilo je postavljeno Dečije novogodišnje selo a na stotine mališana svakodnevno se zabavljalo uz patuljke i volontere ZOO Planeta, koji su kroz humanitanu akciju prikupili sredstva za nabavku hrane za životinje o kojima brinu.

Ovaj novogodišnji ukras upotpunio je lepu prazničnu sliku grada jer kada želite da se slikate unutar okvira negde na slici nađe se i simbol Niša – Tvrđava. Baš to je bila namera članova udruženja koji su još jednom iznenadili Nišlije svojom kreativnošću.

Foto: Radne akcije Delijski Vis

„Za celokupan izgled ukrasa, zaslužno je naše udruženje, svaki detalj na ukrasu osmišljen je sa naše strane i nadamo se da će naši sugrađani uživati u novogodišnjem fotkanju. Zahvaljujemo se JKP „Parking servis“ što je i ovog puta prepoznalo veštinu i vrednost našeg udruženja, a mi smo po ko zna koji put dokazali da sa minimalnim sredstvima umemo da napravimo mnogo“, kazao je Milan Spasić ispred vrednih ljudi koji su okupljeni u Udruženju „Radne akcije Delijski Vis“.

Ovo udruženje poznato je po brojnim akcijama prethodnih godina, koje su uglavnom imale za cilj da lepšim i korisnijim učine zajednički javni prostor.

Oni su sređivali dvorišta, ulaze i pomagali sugrađanima kada god je to bilo potrebno, ovog puta odlučili su da sa Delijskog Visa gde najčešće rade donesu nešto kreativne čarolije i u sam centar grada.

Dragi čitaoci, ako želite da budete u toku i saznate prvi najnovije vesti iz Niša, preuzmite aplikaciju Niške Vesti za Android ili iPhone.

Povezane vesti

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Back to top button

Ne možete kopirati sadržaj!