Medalje za niške kajakaše na Prvenstvu Srbije u slalomu na divljim vodama

Na Prvenstvu Srbija u slalomu na divljim vodama održanom na Ušću kajakši Kajak kanu kluba “Gusar” postigli su izvanredne rezultate. U ukupnom plasmanu, od ukupno šest ekipa KKK “Gusar” je na Prvenstvu Srbije bio najbolji i zauzeo prvo mesto.

U seniorskoj konkurenciji discipline K-1 zlatom se okitio Marko Đorđević, a srebrom Miloš Jevtić. Vuk Stamenković zauzeo je sjajno peto mesto, od ukupno 18 takmičara.

U konkurenciji seniorki K-1 Emina Tutić osvojila je prvo mesto i zlatnu medalju. U timskim vožnjama u konkurenciji seniora 3xK-1 “gusari” su zauzeli 1. i 3. mesto, saopštio je KKK Gusar.