Radnički pokorio Dinamo: Haskićev het trik za nova tri boda

Niški Radnički savladao je u gostima Dinamo iz Vranja, čak tri gola postigao je raspoloženi Nermin Haskić, dok se u strelce upisao i Aleksandar Stanisavljević 0:4 (0:2). Meč 18. kola Superlige Srbije, odigran je u Surdulici.

Trostruki strelac na večerašnjem meču bio je “niška udarna pesnica” Nermin Haskić, koji je prvi gol postigao u 33., zatim 44. i za konačnih 0:4 u 64. minutu. Mrežu domaćina zatresao je i Aleksandar Stanisavljević u 60. minutu.

Niški tim je drugoplasiran na tabeli Superlige Srbije sa 41 bodom i trenutno u odnosu na Partizan beži četiri, a Čukaričkom šest bodova.

Radnički nakon Dimana ima težak raspored, sledi gostovanje Voždovcu u sredu 5. decembra dok na Čair dolazi Spartak i na kraju sledi gostovanje u Kruševcu.