Fudbaleri Železničara pobedili Radnički u Super ligi

Fudbaleri Železničara pobedili su večeras na svom terenu u Pančevu Radnički iz Niša 3:2, u utakmici 24. kola Super lige Srbije.

Železničar je poveo golom Stefana Hajdina u 31. minutu, a Radnički je preokrenuo golovima Vanje Ilića u 37. i Aleksandra Mesarovića u 41. minutu iz jedanaesterca.

Domaći su izjednačili drugim golom Hajdina na utakmici, u 75. minutu, a pobedu je obezbedio Ivan Lakićević u prvom minutu nadoknade vremena, na dodavanje Hajdina.

Železničar je prekinuo niz od tri poraza i posle šeste pobede je pretposlednji sa 22 boda.

Radnički ima bod više na 13. mestu, posle drugog uzastopnog, ukupno 13. poraza u ligi.

U sledećem kolu Železničar igra u Kragujevcu protiv Radničkog 1923, a Radnički iz Niša dočekuje Crvenu zvezdu.