FK Radnički u pobedničkom naletu čeka Rad

Fudbaleri niškog Radničkog su posle osvojena tri boda u Zemunu u prošlom kolu, nastavili sa pobedama i u Šapcu pobedili Mačvu rezultatom 2:1.

U 17.minutu igre niški igrač na pozajmici Milan Pavkov je postigao pogodak. U 65.minutu utakmice Mačva postiže izjednačujući gol, njega postiže Bojan Matić. Nerešeno ostaje do kraja drugog poluvremena, u petom minutu nadoknade gol postiže igrač Radničkog Saša Stojanović i donosi pobedu niškom timumu.

Narednu utakmicu FK Radnički igra kod kuće u nedelju 13. avgusta od 20 sati. Čair će biti domaćin igračima beogradskog Rada.