Bokserima “Viteza” tri medalje

Na seniorskom Prvenstvu Srbije u boksu, održanom od 21-25.09. 2022. u Somboru, takmičari Bokserskog kluba “Vitez” iz Niša, osvojili su tri medalje.

Do najviših odličja došli su Lazar Pantić u kategoriji do 57 kilograma koji je osvojio srebrnu medalju, zatim Miloš  Janković koji je u kategoriji do 75 kilograma osvojio bronzanu medalju, kao i njegov klupski kolega Darko Stevanović u kategoriji do 80 kilograma.

Najveći uspeh imao je Lazar Pantić, koji je posle tri odlične borbe, po odluci sudija u borbi sa domaćim bokserom zaustavljen na srebrnoj medalji.

U svim borbama, bokseri “Viteza”, odboksovali su vrhunske mečeve, i prikazali odličan boks.