Radnički pobedom u prolećni deo sezone

Radnički odlično startovao u prolećnom delu sezone Superligi Srbije, u utakmici 23. kola pobedili su Javor Matis iz Ivanjice sa 2:0 (1:0).

Nišlije su povele u 40. minutu golom Miodraga Todorovića a u 75. minutu Saša Marjanović je postavio konačan rezultat 2:0.

Pre samog početka utakmice, treneru Radničkog, Milanu Rastavcu, uručena je nagrada Sekcije sportskih novinara Niša, za veliki doprinos u napretku niškog sporta.

DSCN5888 300x225

“Teška utakmica, jer prvo kolo uvek donosi naboj. Znali smo način igre i kvalitet Javora koji ima izuzetno brze igrače i zna da ih iskoristi. Čestitam igračima obe ekipe. Teren za igru je bio veoma težak. Moja ekipa je dala maksimum za ovaj period i to nam je značajan podstrek za dalje takmičenje”, kaže šef stručnog štaba Radničkog.

Radnički je i dalje na šestom mestu na tabeli Super lige sa 35 bodova.

Sledeću utakmicu Radnički igra u gostima ekipi Mladosti iz Lučana, a utakmica je na programu sledećeg vikenda.