Društvo

Sutra poslednji dan prvog polugodišta

Drugi deo zimskog raspusta za osnovce i srednjoškolce u centralnoj Srbiji počinje u ponedeljak, 1 . februara i trajaće do 12. februara, ali će zbog državnog praznika djaci ponovo krenuti u škole tek 17. februara.

Ove školske godine zimski raspust u centralnoj Srbiji podeljen je u dva dela, a prema Kalendaru obrazovno-vaspitnog rada za 2015/2016. godinu Ministarstva prosvete, nauke i tehnološkog razvoja, učenici se odmaraju osam dana u januaru i 12 dana u februaru.

Prvi deo raspusta je bio od 31. decembra 2015. godine do 8. januara 2016. godine, dok drugi deo raspusta počinje u ponedeljak, 1. februara, a završava se u petak, 12. februara.

Prvo polugodište se završava sutra 29. januara, a počinje nakon zimskog raspusta i državnih praznika 17. februara.

 

Dragi čitaoci, ako želite da budete u toku i saznate prvi najnovije vesti iz Niša, preuzmite aplikaciju Niške Vesti za Android ili iPhone.

Povezane vesti

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Back to top button

Ne možete kopirati sadržaj!