Strelci se raspucali u JSL, na Čairu 2:2

625
0
B92
PODELI

U prvom terminu utakmica Jelen Superlige u subotu viđeno je nekarakteristično mnogo golova za naše standarde. Od 13 časova igralo se na četiri stadiona, a na ukupno tri je viđeno čak 11 golova.

Napredak iz Kruševca pobedio je Donji Srem sa 3:1, a dvostruki strelac bio je Božović. Pored njega u listu strelaca upisao se N’Diaje, dok je jedini strelac za goste bio Stanisavljević.

Međutim, odmah posle gola Stanisavljević je dobio drugi žuti karton što je domaćinu mnogo olakšao put do trijumfa.

Četiri gola viđena su i u Nišu, gde su Radnički i Mladost remizirali rezultatom 2:2.

Živadinović je doneo prednost gostima, ali su Nišlije preokrenul preko Đorđevića i Marjanovića. Konačan rezultat postavio je Frajdej sredinom drugog poluvremena.

Jagodina je ostvarilu novu pobedu, treću u poslednje četiri utakmice, ovoga puta nad kragujevačkim Radničkim. Ekipa Sime Krunića vodila je golovima Martinovića i Šušnjara iz prvog poluvremena, a Milovanović je s druge strane uspeo samo da ublaži poraz.

Golova jedino nije bilo na utakmici Spartaka i Rada u Subotici.