Stonoteniseri doneli medalju iz Poljske

Bojan Stamenković zauzeo je treće mesto u kategoriji 4-5, i osvojio bronzanu medalju na 12. Međunarodni turnir u stonom tenisu za osobe sa invaliditetom koji se odrzava u Poljskoj, dok je u istoj kategoriji Miloš Stojiljković zauzeo petu poziciju.

Bojan do medalje stigao drugog dana takmicenja koje je odrzano od 20. do 22.juna u Poljskom gradu Tarnobržeg.

Na turniru je učestvovalo osam zemalja, pored domaćina Poljske učestvovali su i stonoteniseri iz Češke, Slovačke, Ukrajine, Litvanije, Rusije i Belorusije. Srbiju su predstavljali stonoteniseri iz STK OSI Nais iz Niša, Bojan Stamenković i Miloš Stojiljković.

Prvog dana turnira održano je takmičenje u ekipnoj konkurenciji. Bojan i Miloš su uspešno prošli grupu, a nakon toga su poraženi u četvrfinalu od Poljskog dubla.