Remi na Čairu

Fubaleri Radničkog remizirali su sa Vojvodinom u 29. kolu Superlige Srbije. Meč na Čairu završen je rezultatom 1:1 (0:0).

Novi trener ekipe Dragan Antić na svojoj debitantskoj utakmici upisao je bod.

Iako su tokom drugih 45 minuta meča imali igrača više na terenu, fudbaleri Radničkog dopustili su protivniku da povede a potom morali da jure rezultatski zaostatak. Ipak, na kraju je sačuvan vredan bod na Čairu.

Gosti su poveli u 54. minutu preko Zličića a nešto kasnije domaćin je propustio šansu da izjednači iz penala. Loptu je na belu tačku postavio Pavkov ali je sjajni golman Rockov uspeo da pročita njegove namere i odbrani šut.

Do kraja meča Meraklije su malo ozbiljnije zapretile i u poslednjim minutima uspeli da dođu do rezultatskog egala preko Stankovića.

Ovim remijem Radnički je ostao na trećem mestu sa 50 osvojenih bodova, a u poslednjem kolu regularnog dela prvenstva igraće protiv kruševačkog Napretka.