1831
0
Niške Vesti
PODELI

Utakmicu 28. kola Superlige Srbije, između Radničkog i Partizana, dobio je beogradski klub, postignutim golovima u drugom poluvremenu. Radnički je posle ove utakmice pao na 6. poziciju sa samo 43 boda.

Prvo poluvreme odigrano je rezultatom 0:0, ali je Partizan postigao dva gola u drugom delu meča.

Partizan je nakon niškog meča nastavio niz od 24 utakmice bez poraza u šampionatu i u Kupu. Sa druge strane Radnički je na sedam utakmica ostvario četiri pobede, remi i dva poraza.

Naredno 29. kolo niški tim igra u gostima. Utakmica Vojvodina – Radnički N. zakazana je za