Još jedno zlato stiže u Niš!

U Vrbasu je juče završen međunarodni Juniorski kup nacija za boksere 2001. i 2002. godište. Zlatnu medalju kao i titulu najboljeg boksera na turniru osvojila je Nišlijka Nina Stajković!

Oko 13 selekcija iz Evrope i Azije učestvovalo je na ovom eminentnom tuniru, a oko 75 takmičara, od čega 62 muških i 16 ženskih borilo se za titule najboljih.
Kako su Niške Vesti već pisale, Niš je na ovom turniru imao predstavnika koji je od strane mnogih poznavalaca ove borilačke veštine procenjena kao velika nada i budućnost boksa.
A Nina Stajković se pobrinula da to ne budu samo glasine. Još jednom je pokazala da je najbolja! Ona se ekspresno plasirala u finale a tamo je savladala takmičarku Burenchimeg Davaakhuu iz Mongolije.
Pored toga što je osvojila turnir u kategoriji do 63 kg, Nina je proglašena i za najbolju domaću bokserku u uzrastu juniorki.
Niš zaista ne treba da brine za svoju budućnost.