Čair neosvojiva tvrdjava: Šampion pao u Nišu

Fudbaleri Radničkog savladali su Partizan u 25.kolu Superlige Srbije rezultatom 1:0. Veliku pobedu i nova 3 boda upisale su Meraklije zahvaljujući golu Milana Pavkova.

Obe ekipe krenule su agresivno od prvog minuta meča ali su lopte uglavnom završavale van okvira gola. Domaći su pretili preko Nome i Babića a gosti preko Sume i Ožegovića. Na odmor se otišlo sa mirnim mrežama.

Šaranov je požrtvovanim odbranama u više navrata spasio Nišlije početkom drugog poluvremena. Na gol se čekalo do 75. minuta kada je Pavkov nakon dodavanja Nome u prazan prostor, stigao loptu i uhvatio Stojkovića na pogrešnoj nozi pa ga matirao za, ispostaviće se, konačnih 1:0.

Do kraja meča nije bilo ozbiljnijih pretnji pa su domaći fudbaleri zasluženo slavili i upisali vredne bodove. Još uvek je Radnički na trećem mestu tabele Superlige sa 46 osvojenih bodova.